Napsat e-mail Tisk

GAUDEAMUS – Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání

Akce Upravit akci

Název akce:
GAUDEAMUS – Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání
Datum konání:
04.11.2014 - 07.11.2014
Místo konání:
Brno, Výstavište Brno

Popis akce

POZVÁNKA NA VELETRH GAUDEAMUS DO BRNA je určena všem zájemcům o další studium po maturitě, zejména studentům III. a IV. ročníků SŠ. Na veletrhu Gaudeamus v Brně najdete české a renomované zahraniční univerzity, vysoké, vyšší odborné a jazykové školy. Nevíte-li, jak se připravit na přijímací zkoušky, na veletrhu se to dozvíte. Doporučujeme navštívit doprovodný program přednášek, viz program.

TESTOVACÍ CENTRUM
Součástí poradenského servisu bude nově také testovací centrum, které pomůže nerozhodnutým studentům určit, na který studijní obor mají nejvhodnější předpoklady. V testovacím centru bude studentům k dispozici elektronický test „Na co se hodíš“, na jehož základě získají studenti představu o tom, na které studijní obory mají předpoklady. Testovací centrum bude umístěno naproti stánku poradenského servisu v pavilonu G1. Partnerem poradenského centra je portál Jobs.cz.

TEMATICKÉ PŘEDNÁŠKY
Tematické přednášky budou probíhat v přednáškových sálech v pavilonu G2 dle programu přednášek. Přednášejícími budou kvalifikovaní odborníci z vysokých škol a univerzit. V rámci tematických přednášek se studenti dozví zajímavé informace o tématech souvisejících s volbou budoucího studia a kariéry.
V roce 2014 jsou pro studenty připraveny tyto tematické přednášky:
Studium a práce v zahraničí (VŠFS, o.p.s.)
Jak to chodí na VŠ? (VŠCHT v Praze)
Studium je jen první krok, ale jaké jsou ty další? (ČVUT v Praze)
Jak se připravit na přijímací zkoušky a NSZ? (VŠE v Praze)
Organizátor:
Gaudeamus
WWW stránka:
www.gaudeamus.cz