Napsat e-mail Tisk

BRNOSAFETY 2014 – Mezinárodní konference o bezpečnosti silničního provozu

Akce Upravit akci

Název akce:
BRNOSAFETY 2014 – Mezinárodní konference o bezpečnosti silničního provozu
Datum konání:
15.09.2014 - 16.09.2014
Místo konání:
Brno, Dopravní VaV centrum

Popis akce

V pondělí 15. září 2014 proběhne v areálu Centra dopravního výzkumu, v.v.i. (dále CDV) slavnostní otevření Dopravního výzkumného a vývojového centra – unikátní výzkumné infrastruktury vybudované v rámci OP VaVpI.

Odborným těžištěm akce bude konference BRNOSAFETY 2014 - přínosy Centra dopravního výzkumu, v.v.i. ke zvýšení bezpečnosti silničního provozu, navazující na předchozí akce pořádané společně s BVV. Konference bude pokračovat i další den, v úterý 16. září. Konference se koná v Dopravním VaV centru, Líšeňská 33a, 636 00 Brno.

Cílem konference je představit veřejnosti výsledky práce CDV pro podporu zvyšování bezpečnosti v silniční dopravě v celém jejím rozsahu. O záštitu nad konferencí byli požádáni ministr dopravy Antonín Prachař, ministr školství Marcel Chládek, místopředseda vlády Pavel Bělobrádek a policejní prezident Tomáš Tuhý.

Symbolickým pojítkem tématu nového začátku, otevření výzkumného centra, i navázání na tradici předchozích ročníků konference BRNOSAFETY, je oslava 60. výročí od založení Centra dopravního výzkumu/ Výzkumného ústavu dopravního.
Organizátor:
Centrum dopravního výzkumu, v.v.i
WWW stránka:
www.bvv.cz/brnosafety