Napsat e-mail Tisk

Degustace VOC Mikulov v Otevřené zahradě

Akce Upravit akci

Název akce:
Degustace VOC Mikulov v Otevřené zahradě
Datum konání:
18.07.2013
Místo konání:
Brno, Údolní 33

Popis akce

VOC MIKULOV
Ve čtvrtek 18. července proběhne od 17:00 řízená degustace vín VOC Mikulov. Všech 9 vín, která v současnosti nesou ocenění VOC Mikulov představí od 17:30 jeden z nejznámějších moravských sommeliérů Libor Nazarčuk. Vinařství budou představena výhradně víny VOC odrůd Rulandské šedé, Rulandské bílé a Ryzlink rýnský.


Vážení milovníci dobrého vína a přátelé jižní Moravy,

obojí – víno i Moravu přivezeme v červenci do Brna na letní festival Jídlo z blízka. Nejlepší vína reprezentující nejvýraznější vinařské regiony Moravy přijedou do Brna hned čtyřikrát. Francie dala regionům, které mají podmínky pro výrobu nezaměnitelných regionálních vín název „terroir“ a jsou označena zkratkou AOC, v Rakousku je znáte pod DAC a v České republice jako VOC – Vína originální certifikace. Tato známka je udělována VOC spolkem vinařů a garantuje původ, nejvyšší kvalitu i typický charakter těchto vín pro danou oblast.

Čtyři degustace jedinečných kolekcí VOC vín vám nabídnou vinaři VOC Modré hory, VOC Blatnice, VOC Mikulov a VOC Znojmo. Poprvé prohlídka nejtypičtější vín Moravy během jednoho měsíce v Brně!

Každá akce se uskuteční formou zahradní slavnosti, příjemného setkání s vinaři a s lahodnými sousty uzenin, sýrů a pochutin z Moravských surovin. Vše uprostřed zeleně Otevřené zahrady na svahu pod Špilbekem, 5 min od centra Brna. Vstupenky za 250 Kč na místě nebo raději hned na oficiálních stránkách. Dopřejte sobě i svým partnerům a přátelům jedinečné setkání s vinařskou Moravou. Kapacita je maximálně 100 účastníků. Degustace vín i delikates firem MY FOOD MARKET a/nebo Orrero v ceně vstupného. Možnost zakoupení drobných lahůdek připravených restaurací La Bouchée. Vína budou i k zakoupení na místě, přímo od vinařů.
Organizátor:
Nadace Partnerství
WWW stránka:
www.nadacepartnerstvi.cz

Kontakt:
Martin Gillár
Kontaktní telefon:
515 903 122
Kontaktní e-mail:
martin.gillar@nap.cz