Napsat e-mail Tisk

Vánoční Festival otevřených sklepů

Akce Upravit akci

Název akce:
Vánoční Festival otevřených sklepů
Datum konání:
08.12.2012 - 09.12.2012
Místo konání:
Brno

Popis akce

Brno – město vína a vstupní brána do vinařské oblasti Morava, představí nejlepší vinaře z celé Moravy ve svých nejkrásnějších sklepních prostorech. Festival otevřených sklepů spojí návštěvu sklepů a setkání s vinaři.


Vína přímo z jejich rukou budou nabízena ve sklepních prostorech, které mnozí z vás navštíví úplně poprvé. Sklepy brněnských restaurací, vináren a vinoték ožijí festivalovým předvánočním ruchem. Kde jinde degustovat, vybírat a nakupovat vína pro blížící se svátky, než na vánočním Festivalu.

Vánoční festival začíná oficiálně v sobotu 8. prosince, sklepy se otevřou od 10:00 do 21:00. V neděli pak pokračuje od 10.00 do 19.00, po oba dva dny s možností nákupu vín i v dárkovém vánočním balení. Jméno každého vinaře bude spojeno se jménem jedné brněnské restaurace, kde společně nabídnou delikátní gurmetské menu, servírované přímo na místě. Informace o kulturním programu, možnostech výhodného ubytování a dopravě ve městě najdete na www.otevrenesklepy.cz.

Vstupenky v síti Ticketstream nebo v e-shopu Nadace Partnerství, objednávky pro skupiny telefonicky na čísle 515 903 113.

Cena v předprodeji 890 Kč
Cena na místě 990 Kč (prodej bude probíhat ve dnech konání festivalu na registračním místě v sále tělocvičny pod Hradem)

Organizátor:
Partnerství, o.p.s.
WWW stránka:
www.otevrenesklepy.cz

Kontakt:
Martin Gillár
Kontaktní telefon:
775 958 907
Kontaktní e-mail:
martin.gillar@nap.cz