Napsat e-mail Tisk

Svatomartinský Festival otevřených sklepů

Akce Upravit akci

Svatomartinský Festival otevřených sklepů
Název akce:
Svatomartinský Festival otevřených sklepů
Datum konání:
17.11.2012 - 18.11.2012
Místo konání:
Hustopeče, Rakvice, Přítluky, Zaječí a Starovice

Popis akce

Přijeďte objevit Hustopečsko, někdejší centrum vinařství na Moravě, které znovu obnovuje svoji bývalou slávu. Týden po Svatém Martinovi vám nabídnou mladá vína ročníku 2012 i skvělá vína z předešlého roku známá vinařství, jakými jsou Vinselekt Michlovský, Réva Rakvice nebo Vinařství U Kapličky, nebo desítky dalších sklepů středních i malých vinařů. S festivalem ochutnáme zdejší Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský a Modrý Portugal, ověnčená mnoha cenami z domácích i zahraničních soutěží vín.

Podzimní festival začíná oficiálně v sobotu 17. listopadu, degustace probíhají od 10:00 do 19:00, program ve sklepech pokračuje do 22:00. V neděli pak od 10.00 do 15.00, po oba dva dny s možností nákupu vín. V programu festivalu opět nebude chybět delikátní gourmetské menu s místními víny, servírované přímo ve sklepech nebo v místních restauracích. Informace o kulturním programu, možnostech výhodného ubytování a festivalové kyvadlové dopravě atd. najdete na www.otevrenesklepy.cz.


 


Vstupenky v e-shopu Nadace Partnerství nebo v síti Ticketstream, objednávky pro skupiny telefonicky na čísle 515 903 113.

Organizátor:
Partnerství, o.p.s
WWW stránka:
www.otevrenesklepy.cz

Kontakt:
Martin Gillár
Kontaktní telefon:
515 903 122
Kontaktní e-mail:
otevrene.sklepy@nap.cz