Dovolenou si můžete vybrat na pláži přímo v centru Brna

Brno, 13. července 2011 - Nejnavštěvovanější internetový prodejce zájezdů v České republice, dovolena.cz, rozjel nabídku zájezdů přímo na pláži v centru Brna na náměstí Svobody. Písečná pláž je v centru Brna letos již druhým rokem, její součástí je plážový Tiki Beach Bar, lehátka a přibudou i tenisové kurty.

 

plaz

Nabídku služeb a povyražení tento týden doplnil stánek dovolena.cz přímo na pláži, kdy je prodejce s rezervačním počítačem a zájemcům je okamžitě schopen poskytnout informace o zájezdech a dovolených a zprostředkovat jejich prodej. Každý, kdo se nechá unést dovolenkovou atmosférou písečné pláže, se může hned posunout k reálné dovolené na reálné přímořské pláži či kdekoli jinde.

Portál dovolena.cz, člen skupiny Student Agency, se za první půlrok stal nejnavštěvovanějším portálem pro nákup dovolených v ČR. Vždy na počátku týdne dosahuje návštěvnosti přes 40 tis. unikátních klientů denně rekordní návštěvnost pak portál dovolena.cz znamenal v počtu 51 tisíc unikátních klientů za jeden den. Klienti dovolená.cz jednoznačně preferují leteckou dopravu; díky kombinaci českých a zahraničních CK a jejich porovnání může klient vybrat ty nejlevnější nabídky z leteckých zájezdů, které jsou mnohdy levější než dovolená s dopravou vlastní. Dovolena.cz nabízí odlety z 25 letišť, přičemž na oblíbená zahraniční letiště nabízí klientům dopravu linkovými autobusy Student Agency express zdarma popřípadě jim zcela nebo z části hradí parkování na letišti po dobu dovolené.

Je to také jeden z hlavních důvodů, proč oproti loňskému roku eviduje dovolena.cz nárůst prodeje zájezdů od německých cestovních kanceláří o cca 40 %. Statisticky klienti využívají následující dopravu:      

letecky -  84%
vlastní - 11%
autobusem - 5%


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...